Opis wydarzenia
Data wydarzenia: 12 października 2017
RCIT Katowice

Międzynarodowy Centrum Kongresowe - "Andropauza 2, czyli męska rzecz być z kobietą"


Dla zabicia resztek nadziei organizatorzy wyjaśniają: andropauza, to męska odmiana klimakterium. Kobieta w klimakterium, to osoba, której mężczyzna musi wybaczyć więcej. Andropauza, to stan, którego mężczyzna nie może wybaczyć sobie. Zwłaszcza, że kobiety i andropauzy mężczyzna nigdy nie zrozumie. A żyć trzeba!

Zapraszamy na spektakl teatralny "Andropauza 2, czyli męska rzecz być z kobietą" do Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Gwarantujemy solidną porcję śmiechu, pokaz genialnego aktorstwa i wieczór pełen rozrywki.

„Nie ma niewiast w naszej chacie”… dopóki się nie pojawią. To właśnie kobieta determinuje losy pięciu sympatycznych bohaterów w sile wieku znanych ze sztuki Jana Jakuba Należytego „Andropauza – czyli męska rzecz być z kobietą" zagranej w ciągu dwóch sezonów 500 razy!

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym będzie można zobaczyć nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków kultowej formacji tanecznej „Andropauza Dance”. Czy ich przyjaźń przetrwa próbę… sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami?

Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy kiedy ona jest jedna, a ich pięciu. Autor wychodząc z założenia, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania zapewnia o szczęśliwym zakończeniu. Dla kogo? O tym będziecie mogli przekonać się Państwo sami, bo wojna płci jest odwieczna i w PESEL nie zagląda. Dlatego sztukę dedykujemy widzom w każdym wieku.

Na scenie wystąpią:

  • Agata Załęcka
  • Piotr Dąbrowski
  • Michał Pietrzak
  • Andrzej Beja-Zaborski
  • Piotr Skarga
  • Jacek Kawalec
  • Marek Siudym
  • Maciej Damięcki

Spektakl odbędzie się 12 października (czwartek), o godzinie 18:30, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Plac Sławika i Antalla 1, Katowice.

Serdecznie zapraszamy.

źródło: www.mckkatowice.pl

 


Data
12.10.2017 18:30
- 12.10.2017 21:00
Położenie
w centrum miasta
Rodzaj wydarzenia
Kulturalne / Inne
Region turystyczny
Śląsk
Adres
plac Sławika i Antalla 1
Katowice
Kontakt
tel. 48 519 079 083
www: wydarzenia.sollus.pl
Uwagi
Ceny biletów: od 85 zł do 145 zł, bilet on-line: https://tixer.pl/andropauza-2-3-katowice-2017-10-12-1730,506,10564.html
Kalendarium wydarzeń
Wyszukiwarka wydarzeń